V době od 13. 5. – 17. 5. 2024 je pro předškoláky ze třídy Medvědů, Lišek a Koček připravený program Škola v přírodě a to v našem oblíbeném LibaCampu.

Je to stará dvoupatrová a podsklepená budova. Je tam mnoho pokojů, na každém patře toalety a sprchy, ve sklepě tělocvična, posilovna a solná jeskyně. Ve vedlejším křídle je jídelna a v 1. patře klubovny, velká společenská místnost, učebny a jedna tajná místnost za posuvnými dveřmi. Celá budova je vyzdobena velkoplošnými plakáty přírody a hradů. K objektu patří veliká zahrada s ohništěm obklopeném lavičkami, je zde dostatek vidlic na opékání špekáčků, v blízkosti je altán a dětské prolézačky a houpačky a hřiště s umělým povrchem. V kuchyni nám dobře vařili a v okolí je hezká příroda.

Pozvánka a bližší informace:

ŠvP_Pozvánka_2024

Přihláška:

ŠvP_Přihláška_2024

Bližší informace o areálu:

http://www.libacamp.cz/