V době kdy musí být mateřská škola nuceně uzavřena z důvodů epidemie nemoci COVID-19, tak přesto nespí. Stále se zde něco nového děje:

1. Nově malujeme třídy Medvědů a Lišek s jejich kuchyňkou. K tomu jsme přibrali velkou kuchyni v přízemí, sklady a šatnu kuchařek. Dále jsme vymalovali celou dlouhou spojovací chodbu
  2. Malování obrázků na stěnu vnější chodby u labyrintu. Bude zde logo naší MŠ a nástěnná malba vztahující se k tomuto logu.
  3. Nové herní prvky na za školní zahradě. Ty jsme osadili začátkem března, ale nyní probehnou terénní úpravy kolem nich.
  4. Archív, ten musíme roztřídit do krabic a popsat s jeho skartačními lhůtami. Na tom také pracujeme.
  5. Materiály pro děti – maminky si chodí pro materiály, které jim kopíruji nebo posíláme mailem
  6. Sekání trávy – nechali jsme posekat celou zahradu, aby byla připravena pro děti
  7. DEZINFEKCE ŠKOLKY – firma provede celkovou dezinfekci všech prostor mateřské školy (pro jistotu)

Fotky z akcí:

2. 4. 2020